Skrzynia biegów Ford Focus mk1

0
2108
skrzynia-ford-focus

Skrzynia biegów w Ford Focus mk1 zazwyczaj chodzi bardzo płynnie i jest generalnie chwalona przez kierowców, którzy cenią sobie jej niezawodność i funkcjonalność.

Ford Focus MK1

Ford Focus MK1 pomimo upływu lat wciąż cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Ci doceniają jego niezawodność i trwałość przy dużym komforcie użytkowania. Nadwozie kombi zapewnia dużą przestrzeń w środku pojazdu, która umożliwia wygodne podróżowanie Fordem Focus MK1 nawet na długich dystansach.

Ford Focus MK1 jest polecany osobom młodym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z motoryzacją. Niewielkie spalanie powoduje, że auto jest oszczędne i na pewno nie zrujnuje portfela przeciętnego studenta. W Fordzie Focus MK1 mamy do wyboru trzy jednostki napędowe, o mocy 1,4 , 1,6, oraz 1,8. Najlepszymi opiniami cieszy się silnik 1.6, który jest najlepszym kompromisem pomiędzy nieco powolnym 1,4, a bardziej paliwożernym 1.8. Do niewielkich wad Forda Focusa MK1 możemy zaliczyć korodujące nadwozie, oraz zbyt delikatne wahacze, które czasami wymagają drobnych napraw.

Naprawa lub regeneracja skrzyni biegów Ford Focus MK1

Skrzynia biegów w Fordzie Focus mk1 cieszy się opiniami generalnie niezawodnej. Jednak gdy przyjdzie moment, kiedy będziemy musieli ją naprawić wystarczy udać się do wyspecjalizowanego warsztatu, który zajmie się regeneracją skrzyni.

Opłaty za taką usługę nie są zbyt wysokie, ponieważ skrzynia ta posiada dość prostą w naprawie technologię. Najlepiej poszukać na rynku profesjonalnego zakładu, który naprawi dla nas skrzynię biegów. Regeneracja skrzyni zazwyczaj nie trwa długo i już po maksymalnie kilku dniach możemy nadal cieszyć się dobrym działaniem skrzyni biegów w naszym Fordzie Focus MK1.